Fave

Yeme İçme
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 100 MB
  • Version 2.17.2
  • Dil İngilizce
  • Firma Fave Group Pte Ltd
Yeme içme konusunda bir numaralı mobil uygulama ile karşınızdayız.

Yeme içme konusunda bir numaralı mobil uygulama ile karşınızdayız. 

Fave uygulaması Android mobil cihazlara ücretsiz olarak indirip kullanılan kaliteli mobil uygulamalardan biridir. 

Fave mobil uygulaması yemek fırsatlarından spa ziyaretlerine, fitness merkezlerinde otel konaklamaları ve çok daha fazlasına kadar size en iyi fırsatları ücretsiz olarak sunan çok amaçlı mobil uygulamadır. Her gün güncel olarak çeşitli mekanlar hakkında sizlere indirim bilgileri sunan Fave uygulaması tatil planlarınızı yaparken sizlere oldukça yardımcı olacak bir uygulama olup sizleri memnun edecektir. 

Bütçenizi sarsmadan tatil planları yapabilirsiniz hemde orjinal fiyatından daha da indirimli olarak. Mobil cihazınız ile en iyi restoranların ya da diğer işinize yarayacak mekanların indirimli halleri artık cebinizde ve yararlanmak için sizleri bekliyor. Cebinizin hesabını önemsiyorsanız hiç bir ücret ödemeden bu tarz bir mobil uygulamaya sahip olarak da kaliteli yaşamanın tadına varabilirsiniz.

Bunu başarmak hiç de zor değil tek yapmanız gereken mobil cihazınızın ve yardımcı uygulamaların sizlere sunmuş olduğu yararlı uygulamalardan faydalanmayı öğrenmek. Dijital dünyanın nimetlerinden sizde yararlanın. 

 

Daha Fazla Göster
Fave indir
DİĞER SÜRÜMLER